Embed

Yılında Apple TV Bluetooth klavye öğretici kılavuzu kullanarak

Apple TV kullanıcıları her zaman Apple TV iPhone, iPod touch, harici Bluetooth klavye gibi iPad, harici klavye kendi ekipmanları kontrol etmek gibi olabilir bekleniyor adres: Geçmişte isteklerini elde etmek imkansızdır. IOS 6.1 (Strictly iOS 5.2 Bu özellik getirdi, konuşma, ama biz kesinlikle en son sürüme yükseltmenizi öneririz) Apple TV yükseltme ellerine Şimdi, eğer, kolayca kontrol etmek için bir Bluetooth klavye kullanabilirsin Apple TV. Bluetooth klavye Apple TV performansını daha güçlü olmak için yapmaz, ama kolaylık gerçek.

Biz ilk önce kar gerekir: Apple TV Bluetooth klavye kullanmak için, yapmanız gereken ilk şey, iOS en son sürümüne yükseltmek için.

Güncelleme Apple TV yazılımı

Apple TV sistemi çok basittir Güncelleme: iTunes, Apple TV bağlamak için, karşıdan elle güncellemek sonra IPSW ve;, ya da bu daha edebi güncelleme kullanabilirsiniz:

Apple TV · Aç "Sistem Tercihleri​​" ve "Genel" i seçin

· "Indirmek ve kurmak" tıklayın sonra "Software Update" i seçin ve

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, yükleme zamanı ( hızına bağlı olarak) · Bir dönem, Apple TV yeniden başlatın.

Hazırlık çalışmalarının önünde hazır olarak, biz Apple TV için bir Bluetooth klavye bağlayabilirsiniz.

Bluetooth klavye Apple TV bağlı

Biz en çok nasıl bağlantı sürecinin, tabii ki, (genellikle klavye yönergeleri uyumlu işletim sistemlerinin bir listesini bulacaksınız) herhangi Uyumlu Apple Bluetooth klavye göstermek için kullanabilir Apple cihazlar Apple Kablosuz Klavye kullanılan kullanın.

· "Sistem Tercihleri​​" açın, "Genel", "Bluetooth" seçeneğini

· Bluetooth klavye ayarları (Eğer Apple Kablosuz Klavye kullanıyorsanız, basın ve güç düğmesini basılı tutun ve tutun eşleştirme moduna girebilirsiniz) eşleştirme modu

· Ekranda, bir Bluetooth klavye pop-up resmi, takip Be bağlantı tamamlanır, böylece eşleştirme kodunu girmenizi ister.

Burada, Apple TV'yi kontrol etmek için bir Bluetooth klavye kullanarak, onların uzaktan kumandalarının terk edebilir; kolay uzaktan kumanda ile karşılaştırıldığında, klavye giriş kutusuna medya arama veya giriş karakter yapar.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !