Embed

Soulycin S5 Dört Çekirdekli Tablet PC şimdi ağına sahiptir

Son Soulycin resmi, mezhepler iki adet dört çekirdekli ürünlerini kırdı, Hangi Soulycin S5 dört çekirdekli makine ağ görünümünde görüntülenir ve ilgili bilgi ve verilerin bazı.

Soulycin S5 dört çekirdekli yeni makine DDR3 2GB bellek alanı ve depolama kapasitesi 32GB'a kadar dahili, 1.2GHz tam chi A31Quad-Core Quad-Core çekirdekli işlemci ARMCortexA7 bir frekans ile donatılmıştır. 2048x1536 Touchpanel 9.7 inç çözünürlüğü, 10-noktalı çoklu dokunmatik ekran destekleyebilir ve bu ekran ekran teknolojisini G+ G. üç nesildir sahip olmaktırEkran görüntüsünü Tablet ve MID ürün hattının Soulycin çeşitli daha hassas, daha doğru renk reprodüksiyonu, görüntülemesini sağlayan çoklu dokunmatik ekran Soulycin TOUVHPANEL ekran teknolojisi, aynı zamanda bu teknoloji ekranı benimsenmesi. Toplama SGX544MP2OpenGLES2.0OpenCL1.x DX9_3 grafik işleme sistemi tabletin daha iyi görsel performans gerçekleştirmek için.

Ön 300 000 Arka 5000000 çift arka kamera, dahili MIC, USB3GDongle, EVDO / WCDMA desteği 3G internet erişimi. Konfigürasyon 3 eksen ağırlık duygusu, otomatik olarak dört yönde yön sensörleri, video biçimi desteği MPEG1, MPEG2, Mpeg4SP/ASPGMC, XviD, H.263, H.264BP/MP/HP WMV7 / 8, görüntüleme dönen ekran WMV9 / VC1BP/MP/AP, VP6 / 8, AVS, JPEG / video çeşitli MJPEG.

Buna ek olarak, beş metal tava ve siyah ve beyaz renk makinesi, Soulycin bu makineyi S5 dört çekirdekli tablet net görüntünün görünümünü de USB2.0OTG destek 3G, U disk, fare, klavye, harici I / O portları var TF kart genişleme arayüzü ve Soulycin üç boyutlu sanal surround ses teknolojisi.Tek başına ağırlığı son derece hafiftir. Buna ek olarak, aynı zamanda, bir tablet 8000mAh Yüksek kapasiteli bir pil ile donatılmıştır, fakat bu ürünün fiyatı ile ilgili ne yazık ki detaylı bir mesaj, gerçek bir veri yoktur.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !