İki yeni çocuk tablet liste

Nabi XD ve Nabi Jr - Çocuk Tablet PC üreticileri Fuhu Geçenlerde iki düşük maliyetli çocuk Tablet PC başlattı Her iki model de piyasada zaten, 250 $ fiyatlı Nabi XD, Nabi Jr 99 $ için satıyor.

Nabi XD Çocuk Tablet PC 1366 × 768 piksel çözünürlük ve NVIDIA Tegra 3 dört çekirdekli işlemci, 1GB RAM ve depolama 16GB kullanan bir 10.1-inç ekran ile donatılmıştır gösterir.Tablet PC Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi desteği, GPS, Wi-Fi ve NFC bağlantısı, 10 saat ömrü çalışma süresi, ön ve arka kamera ile donatılmış alüminyum gövdesi vardır. 3D efektleri ile tablet UI kullanıcı arayüzü, kullanıcı tanımlı kurallar, zaman ve yer dayalı bilgileri görüntülemek için, Savaş KINABIs oyunu önceden yüklenmiş.

Başka Nabi Jr Çocuk Tablet PC 480 çözünürlükte × Tegra 2 çift çekirdekli işlemci ile güçlendirilmiş 800 piksel ile bir 5-inç ekrana sahip. Buna ek olarak, makine Android 4.0 dondurma sistemi çalıştıran ve bir 2.0 megapiksel kamera ile donatılmıştır onboard depolama 4GB, döndürülebilir, pil kapasitesi 4000mAh olduğunu. Bu bilgisayar anaokulundan altıncı sınıf müfredat çocukları kapsayan, matematik yazılımı okuma, yazma bir çok özel olmuştur.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !