Embed

Huawei dört çekirdekli Android TV Box başlatacak

Hepimiz zaten Huawei Android akıllı telefon ürünleri çeşitli başlattı, ama bu sadece bir yönde olduğunu biliyorum, iddia Huawei Android TV kutusu platformu başlatmak üzeredir. Bu sözde Huawei MediaQ M310 ve geliştirilmiş özel televizyon kutusuna ek bir dört çekirdekli ARM tabanlı işlemci ile Huawei Android telefonu.

MediaQ M310 Hass K3V2 ARM Cortex-A9 dört çekirdekli yonga, depolama alanı RAM ve 4GB 1GB. Buna ek olarak, microSD kart için harici hafıza kartı kapasitesi genişletme, desteği ile.

Bu Vivante en GC4000 grafik ve HDMI giriş ve çıkış var 1080p HD video desteği. Iki USB 2.0 bağlantı noktası, SPDIF ses, hem de bir 3.5mm ses jakı da vardır. 802.11n WiFi ve Bluetooth 4.0 gibi kablosuz bağlantı,.

Cihaz Google Android platformu çalışıyor, ama TV işlevi kullanmak için işletim sistemini daha kolay hale getirmek için tasarlanmış özel bir kullanıcı arayüzü. Ama bu kullanıcının en Android uygulamalarını MediaQ M310 çalıştırmak mümkün olması gerektiği anlamına gelir bir Google TV kutusu, değildir, Google TV adanmış bir program değildir.

Huawei yaklaşık 80 $ veya daha az fiyatlı önümüzdeki aylarda, M310, satışa olacağı beklenmektedir.Şirket ayrıca 2GB RAM, depolama 8GB, Ethernet, bir TV alıcısı, sabit disk sürücü yuvası ile MedaiQ M810 adlı bir yüksek uç versiyonu vardır.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !