Embed

Dört Çekirdekli Tablet PC Newsmy Newpad M10

Son haberlere göre, Çin'in önde gelen elektronik üreticileri, Newsmy yeni bir eylem var.Newpad Q10 Newpad S9 Dört Çekirdekli Tablet PC 2 butik başlatılan ve yaklaşık bir dört çekirdekli yeni Tablet PC-Newsmy Newpad M10 çalıştırmaktır. Hangi ürünler ürün performansı artırmak için dünyanın en iyi Cortex A9 dört çekirdekli işlemci vardır.

Ürün resimlerinin görünüşünü, bu ürünün hala Newsmy klasik iş özlü beyazdır. Exclusive özel içi boş metal + yüksek ışık yakıt enjeksiyon teknolojisi görünüş, bu nedenle bu ürünü estetik yaratma ve ürün durumu, ince kasa tasarımı, düzgün vücut hatları, cömert heykeli ürünleri mizaç vurgulama füzyon dolu hayata geçirilmesidir.

Ürün özellikleri, dört çekirdekli Tablet PC Newsmy Newpad M10 1.2GHz için de kaydetmişti yeni yüksek performanslı Cortex A9 Aile dört çekirdekli işlemci kullanıyor. Cortex-A9 çekirdekli işlemci mimarisi Tablet PC en güçlü işlemci performansı, en istikrarlı olmasıdır. Yüksek kaliteli programların Çekirdek, bu makine sorunsuz ve hak ettiği ön hız kralı olmak için yapıyor. Bu ürün aynı zamanda bir 10.1-inç IPS HD büyük ekran ve son Android 4.1 akıllı telefon işletim sistemi ile donatılmış olduğunu öğrendim, büyük yazılım uygulama güncellemeleri tam olarak kavramak.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !