Embed

Dört Çekirdekli Tablet PC-HYUNDAI T7

Gümüş Çerçeve yumuşak geçiş ile Görünüm HYUNDAI T7 beyaz panel, ABS ve polikarbonat malzeme inci UV süreci boyunca, bu yüzden HYUNDAI T7 tasarım minimalist bir görünüm moda anlayışı doludur.Ekran IPS teknolojisine evrim yükseltme dikey paketleme için bir 7-inç 1280 * 800 çözünürlüklü ekran, bu HYUNDAI T7 ekran paneli ile donatılmıştır modern marka ürünlerin büyük bir vurgulamak, netlik 216ppi resmi standart tasarım Android4.X sistemi yerine ulaştı şartname, konforlu ve yüksek çözünürlüklü geniş ekran yüksek çözünürlüklü görüntüleme videonun yanı sıra Mito zevk için daha uygundur okuyun.

Arabirim alanında, güç arabirimi, HDMI arayüzü, TF kart yuvası (kapaklı) komple uygulama yapılandırma genişleyen Reset deliği, 3.5mm kulaklık girişi, USB-OTG arayüzü, Mic buğday ile HYUNDAI T7.

Samsung Exynos4412 Orion quad-core, GPS dahili Bluetooth, çift kamera, HDMI yardımcı işlevler, önceden Android4.0 sistemi ve 4.2 yükseltme - Donanım yapılandırması, HYUNDAI T7 dört çekirdekli Cortex-A9 işlemci mükemmel bir üne sahiptir. 30 megapiksel ön ve arka 2 megapiksel kamera; ağırlık algılama için destek; 3300mAh lityum pil, teori ses oynatma 12 saat ya da öylesine dayanıklılık tarafında.

Yorum: ilk Samsung Orion Exynos4412 dört çekirdekli işlemci 7-inç tablet, çok ince HYUNDAI T7, sert iç çekirdek, ürün yükseltme 1280 HYUNDAI T7 eşzamanlı optimizasyon tür ışık 7-inç tablet hediye ile donatılmış olarak × 800 çözünürlük geniş görüş açısı, ultra net ekranı dikey paketleme, ve GPRS navigasyon özellikleri ile.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !