Embed

Çift çekirdekli Tablet PC Ramos W2 yorumlar

Ramos W2 yepyeni çift nükleer programı infoTMIC iMAPx820 çift çekirdekli işlemciler, Donanımlı Mali400 çift çekirdekli GPU, 1GB RAM bellek kolaylığı ile sorunsuz çoklu görev, ana genel performansı oldukça güçlü olun. TN LCD ekran, kendi ekranı 7 inç 160ppi incelik 1024 x 600 çözünürlük ekran.

Ramos W2 Tablet 1024 7-inç taşınabilir tablet 16:9 ekran ekran çözünürlüğü yüksek çözünürlüklü video izlemek için mükemmel 600 pikseldir. Beyaz plastik vücudun bütün görünümünü, doyumsuz görünümünü, çevrimiçi sohbet, çift çekirdekli işlemcili yapılandırma iyi bir performans ile ön kamera yapılandırma kullanışlı self-timer büyük ölçekli 3D oyunlar sorunsuz çalışır.

Ramos W2 kullanılan infoTMIC iMAPx820 çift çekirdekli yonga, çift çekirdekli Mali400MP GPU 40nm üretim teknolojisi, çift çekirdekli Cortex-A5 çip mimarisi kullanılarak program çip 3D oyunlar etkisi için mükemmel bir destek var. Buna ek olarak, programı destekleyen dinamik bir mobil akıllı terminal daha uzun pil ömrü, daha verimli, yüksek performanslı, düşük güç çok çekirdekli uygulama işlemcisi için Tablet PC ihtiyaçlarını karşılamak için net ekran çıkışı sağlar gibi FM (DVFS) olabilir gerilimi.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !