Embed

7-inç taşınabilir tablet PC CUBE U25GT

CUBE U25GT taşınabilir kompakt 7-inç tablet soğutun. 1024 * 600 çözünürlüklü ekran, net sonuçlar ekran getirebilir. Onun donanım son RK2928 ustası, 1GHz frekans, etkileyici performansı, makinenin çok formatlı 1080p HD video oynatma destekler ile donatılmıştır.

CUBE U25GT siyah düz ekran panel artı beyaz alt kabuk tasarımı, sade ve şık.Ön gövde konfigürasyonu 7 inçlik 1024 x 600 çözünürlüklü ekran, daha net gösteriyor.Ekran ayrıca beş noktalı kapasitif dokunmatik ekran, süper saydam, duyarlı, hassas konumlandırma dokunmak düz ekran, yeni nesil kullanır. Onun donanım son yüksek performanslı, düşük güç tüketimi RK2928 çip sayesinde, 1.0GHz tepe frekansı çalıştırmak sorunsuz çalıştırmak için uygulama için güçlü donanım garantisi sağlayabilir.

CUBE U25GT de inşa yüksek performanslı 3D grafik işlemcisi, güçlü işlem kapasitesi ve mükemmel uyumluluk kolayca Andrews oyun her türlü oyun pürüzsüz, daha fazla büyük ölçekli 3D oyunları oynayabilirsiniz. SağlarBütün multimedya özellikleri, çoklu format desteği 1080p video oynatma ve 480P, 720P farklı çözünürlüklerde geriye dönük uyumludur, ayrıca HDMI çıkışı fonksiyonu sağlar, ve aynı zamanda kullanıcı dostu bağlantısı LCD TV veya projektör yüksek çözünürlüklü ekran paylaşmak için.Makineniz kablosuz Wi-Fi desteği ve harici kablolu ağ bağdaştırıcısı, 3G ağ kartları ve diğer ekipman, çeşitli eğlence OTG kolay yoluyla.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !